Архівні компанії Києва фото

Історія REISSWOLF

Впровадження сучасних технологій практично в усі сфери діяльності змусило підприємства та організації переглянути ставлення до способів зберігання, використання, обігу, захисту та знищення документів.Саме цей фактор став фундаментальним для створення в 1985 році принципового нового постачальника послуг у сфері захисту даних — компанії REISSWOLF. Її засновником став бізнесмен Волькер Хеннінг, а місцем створення — велике портове місто на півночі Німеччини, центр машинобудування і легкої промисловості, Гамбург.

Стрімкий розвиток сфери сучасного виробництва збільшив масштаби інформації та виявив потребу у високих стандартах безпеки, саме це змогла запропонувати підприємствам, організаціям і приватним особам компанія REISSWOLF. Вона усвідомила потреби того часу і, об’єднавшись в 1989 році з 8-ма іншими компаніями, з простого регіонального підприємства стала історією успіху по всій Німеччині.

У 1997 року REISSWOLF створює систему франчайзингу, і вже за два роки це — група з 37 компаній, розташованих по всій території Європи, які  пропагують принципово новий підхід до зберігання та знищення інформації, безпеки доступу до важливих документів, роботі логістичних схем.

За короткий час REISSWOLF:

  • Досяг європейського лідерства у сфері надання послуг в області захисту даних
  • Став одним з розробників стандартів DIN в області знищення даних
  • Залучив до співпраці провідні компанії Німеччини, Швеції, Австрії, Швейцарії, Люксембургу.

З самого заснування компанія REISSWOLF дотримується єдиної стратегії — надавати послуги міжнародного рівня у сфері безпеки та захисту даних.

Портфель послуг мережі REISSWOLF складається з фізичного зберігання документів, архівної обробки, оцифрування документів і створення електронних архівів, а також конфіденційного знищення. Наші клієнти — це відомі компанії з різних сфер діяльності, таких як банки, страхові компанії, державні організації, логістичні компанії, роздрібні мережі, а також безліч інших.

Для нас важливий будь-який клієнт — як великий банк з тисячами співробітників, так і невелике приватне підприємство.

REISSWOLF сьогодні


0
Років досвіду


0
млн
Сторінок щорічного оцифрування


0
Представництв


0
млн
Папок архівується щорічно


0
+
Співробітників


0
Тонн документів знищуються щорічно


0
млн
Коробів архівується щорічно


0
рік
Відкриття компанії Райссвольф Україна

Компанія постійно прагне до високої якості обслуговування, розвитку довірчих партнерських відносин, підвищення культури щодо обліку, управління, збереження і використання паперової та електронної документації.

Заповніть форму