Здача документів в держархів фото

Передача документів в держархів

При ліквідації підприємств, установ, організацій, які не належать до джерел формування Національного архівного фонду, документи, пов’язані із забезпеченням соціального захисту громадян, повинні передаватися на зберігання до державної архівної установи (Наказ Міністерства юстиції України від 14.03.2013 р №430 / 5).

Підготовка до здачі документів в архів

Підготовка включає:

  • експертизу цінності документів, з метою відбору для тривалого зберігання і для знищення

  • систематизацію документів і формування архівних справ

  • палітурка справ, оформлення обкладинок

  • складання та оформлення опису справ стосовно кадрових питань (особового складу), акту  про вилучення для знищення документів, що не внесених до Національного архівного фонду (передається в архів)

  • узгодження опису та акту з експертно-перевірною комісією Державного архіву м.Києва

  • складання супровідних документів, необхідних для передачі документів.

До оформлення документів, що підлягають передачі до державного архіву, висувається ряд обов’язкових правил і вимог.

Фінальним етапом передачі документів є отримання довідки державного архіву для надання державному реєстратору та акт про прийом документів до архіву.

Відповідальність за передачу справ в архів

У разі ліквідації підприємства відповідальність за передачу документів до державного архіву лежить на ліквідаторі (ліквідаційній комісії).

При банкрутстві підприємства відповідальність лягає на арбітражного керуючого.

Щоб уникнути складнощів з передачею документів до державного архіву, на практиці, ліквідаційні органи вдаються до допомоги спеціалізованої архівної компанії, співробітники якої професійно виконають роботу з передачі документів підприємства.

Що робити з документами тимчасового зберігання

Документи, які не підлягають передачі в державний архів і терміни зберігання яких не закінчилися, можуть бути передані на депозитарне зберігання. У міру закінчення термінів зберігання цих документів вони знищуються.

Передача документів до державної архівної установи з компанією Райссвольф Україна

Ліквідація підприємств з різними організаційно-правовими формами і видами діяльності має свої особливості в частині оформлення документів для передачі до державної архівної установи.

Щоб уникнути проблем при передачі документів, краще звернутися до послуг професійної архівної компанії Райссвольф Україна.

Досвідчені фахівці допоможуть професійно і в короткі терміни виконати всі роботи із передачі документів до державного архіву, отримати довідку архіву для її надання державному реєстратору

Для замовлення послуги передачі документів в державну архівну установу або консультації звертайтеся:

За телефоном 0 800 33-59-69 або (044) 334-59-69
Або, заповнивши форму нижче:

Заповніть форму