Облачный-архив

Хмарне сховище

Професійний хмарний сервіс зберігання та передачі файлів

Зберігання документів на персональному комп’ютері або на серверах в офісі – це завжди ризик втрати, незалежно від причини: пожежа, полетів жорсткий диск, крадіжка чи потоп. Бувають ситуації, коли доступ до файлів терміново потрібен поза офісом, що тоді робити? Для вирішення таких позаштатних ситуацій створено Folderit – інноваційну хмарну систему менеджменту документів для невеликих компаній та підприємств.

Підключивши її, ви відразу зрозумієте, що керування документообігом – це легко, надійно та не дорого

 • Легкий обмін для груп користувачів
  Тепер поділитися документом, розділом або папкою, а іноді й цілим обліковим записом стало ще легше. Створіть свою групу та користуйтеся ресурсами разом: керівники, бухгалтери або абсолютно всі користувачі на підприємстві. За допомогою контрольного журналу кожної папки Ви зможете контролювати всі дії, що виконуються з тією чи іншою групою папок Вами чи Вашими колегами.

 • Затвердження в один клік
  Документи вимагають затвердження керівником чи спеціально створеною комісією покроково залежно від ієрархії? Легко! За допомогою Folderit Ви у будь-який момент зможете додати ще членів комісії чи керівників для повного затвердження документа.

 • Перегляд змін у файлах
  Будь-який документ може бути відредагований із збереженням попередньої версії файлу, при цьому всю інформацію з вихідного документа не буде втрачено. Її можна буде відновити за допомогою 1 кліку мишки. Окрім цього, можна встановити тимчасове блокування, аби інші користувачі не могли змінити файл, поки Ви з ним працюєте.

 • Надсилання документів по e-mail
  Зручно реалізована функція обміну документами за допомогою електронної пошти. Кожен обліковий запис отримує спеціально створену e-mail адресу, на яку можуть бути надіслані необхідні документи для затвердження або роботи з ними. Пересланий файл можна знайти в папці Вхідні. Зручно для зберігання файлів на ходу.

 • Безпека та шифрування
  За безпеку Ваших файлів та документів відповідає потрійне резервне копіювання та реалізована функція шифрування на банківському рівні. Усі файли зберігаються у хмарному сховищі під керуванням Folderit. Там ви можете не переживати про їх цілісність, тому що відправлення відбувається через захищений рівень SSL.

 • Створення кількох резервних копій
  Попри високий рівень надійності зберігання у хмарному сервісі Ваших файлів, Ви завжди додатково можете виконати резервне копіювання всього облікового запису на ваш персональний комп’ютер. Ієрархію папок та документів не буде втрачено.

 • Додавання інформації
  Можливість додати будь-які метадані (заголовки, ключі, підписи та нотатки, дедлайни) – це ще одна перевага, якою можна скористатися за потребою у будь-який зручний момент. Додаткові інформаційні поля або поле введення даних, а також зв’язування файлів та побудова логічних модулів між документами в контексті структури папок.

 • Журнал контролю та своєчасні повідомлення
  Відбулися зміни документа чи папки? Тепер це можна контролювати та бути в курсі всіх змін за допомогою автоматичних повідомлень. Також кожне редагування записується в контрольний журнал, який зручно перечитати за потреби в будь-яку мить.

 • Функція нагадувань
  Можливо, навалилося багато роботи та ви забули про роботу з документом. Не проблема, системне нагадування надішле повідомлення у встановлений день та часовий проміжок. Причому таких нагадувань може бути як одне, так і кілька до кожного документа та до кожного адресата, яким призначається цей файл.

 • Роль файлів
  Крім можливості створення ієрархії папок для одного користувача, існує можливість конфігурації спеціальних ролей всередині корпоративної мережі. Їх в програмному забезпеченні є 4. Це потрібно для правильного розподілу файлів: робочі, особисті, обмін ролями з іншими співробітниками.

 • Вільний доступ
  Де б ви не знаходилися та з якого пристрою не заходили б, у вас завжди буде безперешкодний доступ до того чи іншого файлу, папки. З будь-якої точки Земної кулі, з будь-якого пристрою!

 • Інноваційна пошукова технологія OCR
  Нововведення цієї технології, полягають у можливості задати пошукові слова не тільки як назви файлу або метаданих (ключів, підписників тощо), але і самого вмісту документа. Ця можливість реалізована завдяки OCR (оптичне розпізнавання символів). Вона застосовується як до документів Word, і до файлів формату PDF, PNG, JPEG.

Для підключення професійної системи керування даними звертайтесь:

За телефоном 0 800 33-59-69 або (044) 334-59-69
Або, заповнивши форму нижче:

Заповніть форму

[hcaptcha]
Where Can I Buy Essays Online Review: Buy an Essay Cheap Transform Your Ideas Into Winning Essays with Professional Writing The Best Service to Write My Essay The Best Way to Get Your Essay Done Quickly