Конфіденційне знищення документів фото

Конфіденційне знищення документів

Найбільш цінне надбання успішної фірми — це інформація. Для її захисту, компанії залучають найсучасніші охоронні системи і використовують дорогі засоби, які не дозволяють конкурентам отримати доступ до конфіденційної інформації.

Як показує практика, найбільш простим і поширеним способом доступу до інформації, що міститься в документах підприємства, є недотримання нормативів при зберіганні, використанні та знищенні документів.

Захист вашої компанії в ваших руках

Щоб виключити подібне джерело витоку інформації, компанія Reisswolf Україна пропонує послуги конфіденційного знищення документів. Завдяки цьому ви забезпечите:

Дотримання норм законодавства
Відповідно до норм законодавства несанкціоноване і неправильне знищення документів, загрожує керівникові адміністративною або кримінальною відповідальністю

Захист даних компанії
Для здійснення конфіденційного знищення документів вибирається спосіб і рівень секретності процесу утилізації, при яких неможливо відновлення знищених документів

Економію бюджету підприємства
Своєчасне знищення документів, що не підлягають подальшому зберіганню, дозволяє звільнити офісне приміщення, скоротивши витрати підприємства на зберігання документів, які втратили практичне значення.

Захист екології
Знищення документів в Райссвольф Україна відбувається методом шредування, після чого паперова стружка проходить вторинну переробку. Давайте разом піклуватися про захист навколишнього середовища!

Правила утилізації документів

Знищення підлягають документи, які не внесені до Національного архівного фонду, які не мають культурної цінності та втратили практичне значення для компанії, а термін зберігання цих документів закінчився. 

При організації процесу утилізації документів необхідно виключити можливість:

Підміни

Втрати

Відновлення

Для цього слід проводити знищення документів, дотримуючись процедури підготовки до утилізації, оформлення і контролю.

У схему знищення носіїв інформації входить:

  • Проведення експертизи цінності документів

  • Узгодження акта про вилучення з експертно-перевірною комісією державного архіву, в зоні комплектації якого знаходиться підприємство
  • Оформлення акту про вилучення для знищення

  • Складання опису документів, що підлягають знищенню
  • Знищення документів відповідно до акту
  • Оформлення акту про утилізацію

Спосіб знищення документів

Знищення документів проводиться на спеціальному пристрої — шредері, вибір рівня секретності якого залежить від характеристик документів. Для конфіденційного знищення компанія Reisswolf Україна пропонує пристрої наступного рівня секретності:

  • P-1 і P-2 — використовується для публічних документів і загальнодоступних паперів. В результаті різання виходять поздовжні смуги, які неможливо використовувати повторно, але при бажанні можна відновити і прочитати

  • P-3 і P-4 — аркуш А4 за допомогою перехресного різання подрібнюється на 300-400 фрагментів, які без спеціального обладнання відновити неможливо.

  • P-5 — подрібнення листа А4 проводиться на більш ніж 2 тис. фрагментів, що повністю виключає відновлення документів.

  • P-6 і P-7 — при знищенні на даному рівні неможливо відновлення документа навіть спецслужбами. Застосуємо для утилізації документів з високим ступенем обмеження доступу.

На підставі проведеної експертизи цінності документів, співробітники нашої компанії визначать рівень секретності шредера, який буде оптимально підходити для знищення документів підприємства і забезпечить високий ступінь захисту.

Для замовлення послуги «конфіденційне знищення документів» або консультації звертайтеся

За телефоном 0 800 33-59-69 або (044) 334-59-69
Або, заповнивши форму нижче:

Заповніть форму

[hcaptcha]
Where Can I Buy Essays Online Review: Buy an Essay Cheap Transform Your Ideas Into Winning Essays with Professional Writing The Best Service to Write My Essay The Best Way to Get Your Essay Done Quickly