Что просходит с документами когда закрывается компания

Що відбувається з документами, коли закривається компанія?

Якщо компанія закривається (ліквідується), то документи, пов’язані із забезпеченням соціального захисту громадян, передаються на зберігання до державної архівної установи. Документи, терміни зберігання яких минули, знищуються.

Підготовка документів до передачі їх в державний архів передбачає проведення експертизи цінності документів, науково-технічну обробку, складання описів та оформлення процедури передачі відповідно до нормативів.

Підсумок передачі документів — довідка державної архівної установи про прийняття документів для пред’явлення державному реєстратору.

У разі ліквідації підприємства відповідальність за передачу документів до державного архіву лежить на ліквідаторі (ліквідаційній комісії).

В разі банкрутства підприємства відповідальність лягає на арбітражного керуючого.

Reisswolf Ukraine професійно виконає роботу щодо передачі у державний архів документів Вашого підприємства, з урахуванням всіх вимог закону стосовно організаційно-правової форми та виду діяльності Вашого бізнесу. Документи, які не підлягають передачі у державний архів, але терміни зберігання яких не закінчилися, можуть бути передані на архівне зберігання в Reisswolf Ukraine.

Заповніть форму