Kak-vosstanovit-svidetelstvo-o-brake

Які терміни зберігання документів ФОП?

ФОП 1-ї, 2-ї та 3-ї груп зобов’язані забезпечити зберігання документів свого бізнесу, пов’язаних з нарахуванням податків, протягом 1095 днів, тобто 2 років. А також 2555 днів або 5 років, для документів та інформації, необхідної для здійснення податкового контролю за трансферним ціноутворенням відповідно. Це прописано у Пункті 44.1. Податкового кодексу України.

Відлік цих строків може бути тимчасово зупиненим. Це відбувається у двох випадках. Якщо термін зберігання документів продовжується на період, протягом якого контролюючому органу заборонено проводити перевірку платника податків. І в разі, якщо платник податків перебуває за межами України, якщо таке перебування безперервне та довше 183 днів, тобто пів року.

У деяких документів, зокрема, нотаріальних та кадрових, термін зберігання перевищує 10 років. Трудові книжки тих, хто звільнився, але не забрав їх, потрібно зберігати 50 років. А звіти про перерахування страхових внесків на державне та недержавне соціальне страхування співробітника необхідно зберігати постійно, до ліквідації ФОП.

Технологічні архівні послуги Reisswolf Ukraine доступні будь-якому бізнесу, незалежно від його розміру, в тому числі й ФОП. Звільніть робочий простір від паперу, зберігайте документи компанії надійно та впорядковано, знищуйте конфіденційно, а також по визначеній законом процедурі разом з нами.

Заповніть форму

[hcaptcha]
Where Can I Buy Essays Online Review: Buy an Essay Cheap Transform Your Ideas Into Winning Essays with Professional Writing The Best Service to Write My Essay The Best Way to Get Your Essay Done Quickly